top of page
SEAL KENNEL SOUL Pitbull Пітбуль ФОТО найкращі апбт.jpg
_DSC7235.JPG

SEAL NAVY SOUL

                           - sealkenel

Born: 20.10.2021

Breeding:
Mother: Gotcks Delta Velorum 

Father: Thor Marvelous

Pedigree : ADBA |UKC|WKU|UCI
Pedigree: on-line

Соул, народжений в стінах нашого розплідника від видатних батьків, представляє собою вражаючого молодого пса. З його масивною мускулатурою та міцним тілосложенням, він визначається як представник породи середнього формату.

Цей м'язистий і сильний пес має не лише імпозантну зовнішність, але й м'який характер, що робить його чудовим сімейним другом. Соул проявляє прекрасну згуртованість з людьми та іншими тваринами, відзначаючись відсутністю агресивності.

Завдяки його природній дружелюбності та спокійному характеру, Соул ідеально впишеться як у родинне оточення, так і в роль вірного супутника. Цей пес втілює в собі гармонійну комбінацію фізичної потужності та доброзичливого темпераменту, роблячи його винятковим представником породи, але незважаючи покладистий характер Соула - він все ж залишається пітбулем, котрий при потребі стане Вашим надійним захисником .

При виборі цуценяти ми завжди рекомендуємо визначитись, для яких цілей ви хочете собаку , ми особливо рекомендуємо тим, хто шукає сімейного друга з м'яким характером, звертати увагу на цуценят від Соула. Вони обіцяють мати не тільки візуал мерседесу серед пітбулів, але й властивості характеру, подібні до доброго лева.

Соул передає своїм потомкам елегантний та міцний зовнішній вигляд (міцний але не буллі!), а також надзвичайно м'який та дружелюбний характер. Ці цуценята будуть неперевершеними компаньйонами для вашої родини, гармонійно поєднуючи в собі розкішний вигляд та ніжність.

SEAL KENNEL SOUL Pitbull Пітбуль ФОТО найкращі апбт.jpg

Соул 2 роки . 25.12.2023

_DSC7611-WEB.jpg

Кровні лінії: Swogger's, Greco's, Gotck's, Miller's

Батьки Соула 

Соул був народжений в розпліднику SEAL KENNEL та є частиною нашої племінної програми

Скоро від Соула будуть цуценята

Вибір без вибору.
 

Пітбуль – це джентльмен в мускулах, який знає, коли треба бути сильним, а коли – ніжним.

Соул та Лісан

bottom of page