top of page

SEAL Dilara

Blood USA & Brazilian

_DSC2978-1-1.jpg

Bloodline: Inbreeding 3:4 'PR'GOTC'S HADRON EPOCH & 'PR'ACK'S EUROPA OF GOTCK, Swogger's, Greco's.

Ділара - пітбуль середнього формату в типі тер'єр, батько з Бразилії, а матір з США.  Надзвичайно атлетично виглядає, має прекрасну анатомію, котра відповідає формату АДБА, але при цьому зберігає міцну статуру. ЇЇ форми роблять її цінним екземляром на шоу змаганнях всіх конформацій, це вже підтверджений факт,  оскільки вона  здобула неодноразово перемогу на шоу в Італії.

Не тільки зовнішнім виглядом зачоровує ця представниця rednouse пітбуль, а це ще й екземпляр, котрий прекрасно доповнює кровні лінії наших собак.

Придбати її було обдуманим рішення, яке будувалось на розрахунках майбутніх планів на декілька поколінь вперед.  Тож ми раді вітати ДІлару, яка є ріднею племінницею нашої прекрасної Gotcks Delta Velorum, яку ми імпортували з США. 

Варто додати,  що Ділара має високу харчову та ігрову мотивацію. Улюблене заняття Ділари це працювати на механічній біговій дорожці без жодних мотивуючих іграшок! Нам навіть доводиться її обмежувати в цій діяльності, оскільки вона міри не знає. Ну а на другому місці почесне бажання грати "вудочкою". 

Приємним бонусом стало для нас те, що Ділара дуже комфортна собака при комунікації з іншими тваринами та не проявляє зооагресії, звичайно це не виключно її досягнення , а й результат плідної роботи та правильної поведінки людей, які її оточуюють. 
 

Генетичні дослідження: чиста за походженням
ATAxIA-CLEAR, PRACRD2-CLEAR

Registered ADBA|UKC
Link Online Ped

_DSC2547-2.jpg

Історія родоводу Dilara

Del Manto Tex Mex (Br.)

father Dilara

( Del Manto Brazilian)

Починаючи писати даний блок, хочеться висловити окрему радість, що мені  випала можливість особисто бачити багатьох предків данної красуні. Але всеодно, мене охоплює кожного разу смута, коли я розглядаю фото прадідусів та прабабусь і усвідомлюю, що я вже ніколи не зможу побачити цих собак на власні очі, оскільки вони десь там в США та Бразилії, так далеко від мене 

Логічно буде почати даний блок з батьків Ділари. Після шоу пітбулів в Італії , Неаполь , де я була запрошена як суддя в мене випала можливість відвідати декілька розплідників собак. Я навіть не думала гаяти час та швидко відправилась оглядати розплідники по місцю, а вже далі з великим нетерпінням купувала білети до Болонії. Там я мала забрати Gotcks Bellatrix та завітати в гості до прекрасних людей Антенели та Дієго. 

Щож, першим для знайомства буде Del Manto Tex-Mex, котрий став батьком Ділари та відкрив для нас Бразильські лінії. 

Так-так, саме його я зустріла першим коли прибула до м. Болонія. Коли я зайшла до вигульної зони розплідника, мене зустрів великий пес з янтарно світлими очима та великою головою. Текс не розумів нічого на англійській, але це не заважало мені знайти з ним швидко комунікацію. Дуже добрий пес до незнайомих людей, який швидко йшов на контакт та хотів отримати за свій послуг як можна швидше їжу або мячик.
Кремезний великий пітбуль мав гарну будову, багато м'язів та надзвичайно особливі очі. Звичайно, я знала Текса і раніше, оскільки досліджувала простори інтернету та вже мала доньку Текса, котру привезла раніше на 2 роки - Лісан. Але зустрі особисто - це завжди інші емоції. 

 

Далі хочу розповісти про матір Ділари Gotcks Hydry, рідну сестру моєї Gotck's Delta Velorum.

Маючи Дельту дома, я вже в глибині душі дуже полюбила Hydry, оскільки собаки Gotck's давно займають особливе місце в моєму сердці завдяки балансу психіки, соціальності, відсутністю гострої зооагресії до інших твариин, а що найважливіше - вони мені подобаються візульно! Познайомившись особисто, можу лише визнати що вона була дещо вища та більш терьерного типу собака, ніж Дельта. А решта нюансів повністю відповідали моїм очікуванням. Знайомство з батьками дало мені точне розуміння, що я все роблю вірно.

Del Manto Arthas один з найтитулованіший пітбультер'єр в Бразилії. Складно навіть зараз відтворити всі його перемоги, котрі він здобув за період своєї кар'єри.

Звичайно, було б добре мати повний літопис його кар'єри, але це важко відслідкувати зараз та вимагає багато часу. 
 

При нагоді спробую обов'язково відтворити всю інформацію, адже хочеться, щоб пам'ять про собак не обмежувалась виключно гарними фото. 

42497033_1058823624296155_2708963266612166656_n.jpg

Grandfather Arthas

17349677_724332997745221_4056508817309899190_o.jpg

Коли йдеш на пошуки інформації про пращурів, особливо цінуєш прямі цитати власників або наближених людей, адже вони дозволяють сформувати більш повне враження про ситуацію. На просторах інтернету я знайшла пряму цитату власника Ленди: "Легенда, створена другом Jorge Silveira, незабаром внесок у нашу програму створення. Сука з відмінною конформацією та з добре збалансованим родоводом між традиційними лініями з наявністю собак, таких як Frisco, Mayday, тощо... Собаки з нашого розведення, на додаток до сильної присутності TNT, собака лінії Vegas, імпортована нами у 2006 році, а також великий Stallone друга творця  Ivanclayton de Menezes.. На додаток до нашої селекційної роботи, Legend має бути частиною проекту DM/NoFear собак для спорту Pit Gameness, у якому представлені такі звірі, як Marcelo Volponi, Bruno Mandelli e Ricardo "Zandor" Rodrigues. Ми дякуємо Matheus з нації Pit Gameness за те, що він надіслав нам цього чудового собаку."(с) Marcella Del Manto

Щоб зрозуміти пітбультер'єра, потрібно просто поглянути йому в очі. Там ви знайдете безмежну відданість і непохитну віру в свого власника.
(с) Річард Стреттон 

Важко переоцінити вклад кожної собаки, яку можна знайти в родоводі Кіми. Кожне покоління, кожен  представник породи  залишив після себе щось особливе, щось рідне та абсолютно неповторне. 

А я хочу нагадати, що ви можете переглянути найближчих родичів Кіми на нашому сайті, адже разом з Кімою ми привезли ще 2-х прекрасних пітбулів, а саме її рідну сестру Кіму та рідного брата Венума. 

SEAL DILARA

Photos

2 years

tel. +38 (063) 582 68 69 WtsApp

Ukraine, Kyiv

bottom of page