top of page

Breeding 2024 in SEAL KENNEL| American Pitbull Terrier (ADBA)

Breeding Lisan - Soul

Очікуємо цуценят в типі тер'єр, середнього формату з гарною будовою тіла орієнтовно в липні місяці. Цуценята будуть зареєстровані в найпрестижнішій організації ADBA. Обидва батьки є чистими від генетичних захворювань ATAxIA-CLEAR, PRACRD2-CLEAR, -HYPERURICOSURIA - CLEAR. Несуть в собі накопичення кровних лінії старої  класичної школи апбт США. Цуценята будуть на 75 % американці, 25 % бразильці. Пітбулята будуть готові до переїзду після повного курсу вакцинації включаючи вакцину проти сказу та оброблені від екто та єндо паразитів мінімум тричі.
 

IMG_6507-2.jpg

Lisan ( Brasilian-USA)

Bloodline: Inbreeding 3:4 'PR' SWOGGER'S GIDEON OF GIDANY & 'PR'ACK'S EUROPA OF GOTCK, Swogger's, Greco's.

Лісан - пітбуль середнього формату в типі тер'єр, батько з Бразилії, а матір з США.  Надзвичайно атлетично виглядає, має прекрасну анатомію та міцну будову тіла.
 

Перш за все хочеться повідомити, що Лісан забрала приз міс Харизма розплдіника! Настільки харизматичних собак у нас більше немає! 

 

ЇЇ харизма та відмінно побудована анатомія зробила її свого часу фурією всіх виставок, які ми мали можливість відвідати! Лісан заходила в ринг і інші собаки вже просто переставали існувати, адже маючи два сильні козиря такі як відмінна зовнішність та неперевершена харизма - судді не могли встояти. Нажаль, час вніс свої корективи у вигляді спочатку ковіду, а потім повномасштабної війни. Потенціал Лісан був безмежний, а от умови навколо нас обмежували нас в такому прекрасному занятті як собачі шоу краси . 
Результати :

1)Dog Show Kherson in Ukraine

 WJC,Best Junior , Best of the Group -2 place!

 

2)Dog Show Chernihiv in Ukraine

WJC,Best Junior -1 place, Best of the Group -1 place, Best of the Best -2 place!

 

3)Dog Show Kiev in Ukraine

WJC,Best Junior -1 place, Best of the Group -4

 

4)Dog Show Odessa in Ukraine

WJC,Best Junior -1 place, Best of the Group - 2

 

5)Dog Show Chernihiv in Ukraine

WJC,Best Junior -1 place, Best of the Group -3 

 

6) Dog Show Boyarka in Ukraine

WJC

IMG_6507-2
IMG_6027-2
IMG_6414-2
IMG_6403-2
IMG_6506-2

Soul ( USA 75 %)

Соул, народжений в стінах нашого розплідника від видатних батьків, представляє собою вражаючого молодого пса. З його масивною мускулатурою та міцним тілосложенням, він визначається як представник породи середнього формату.

Цей м'язистий і сильний пес має не лише імпозантну зовнішність, але й м'який характер, що робить його чудовим сімейним другом. Соул проявляє прекрасну згуртованість з людьми та іншими тваринами, відзначаючись відсутністю агресивності.

Завдяки його природній дружелюбності та спокійному характеру, Соул ідеально впишеться як у родинне оточення, так і в роль вірного супутника. Цей пес втілює в собі гармонійну комбінацію фізичної потужності та доброзичливого темпераменту, роблячи його винятковим представником породи, але незважаючи покладистий характер Соула - він все ж залишається пітбулем, котрий при потребі стане Вашим надійним захисником .

При виборі цуценяти ми завжди рекомендуємо визначитись, для яких цілей ви хочете собаку , ми особливо рекомендуємо тим, хто шукає сімейного друга з м'яким характером, звертати увагу на цуценят від Соула. Вони обіцяють мати не тільки візуал мерседесу серед пітбулів, але й властивості характеру, подібні до доброго лева.

Соул передає своїм потомкам елегантний та міцний зовнішній вигляд (міцний але не буллі!), а також надзвичайно м'який та дружелюбний характер. Ці цуценята будуть неперевершеними компаньйонами для вашої родини, гармонійно поєднуючи в собі розкішний вигляд та ніжність.

SEAL KENNEL SOUL Pitbull Пітбуль ФОТО реальний питбуль.jpg

Lisan and Soul together

tel. +38 (063) 582 68 69 WtsApp

Ukraine, Kyiv

bottom of page