top of page

SEAL Lisan

Blood USA & Brazilian

1669746097354.jpg

Bloodline: Inbreeding 3:4 'PR' SWOGGER'S GIDEON OF GIDANY & 'PR'ACK'S EUROPA OF GOTCK, Swogger's, Greco's.

Лісан - пітбуль середнього формату в типі тер'єр, батько з Бразилії, а матір з США.  Надзвичайно атлетично виглядає, має прекрасну анатомію та міцну будову тіла.
 

Перш за все хочеться повідомити, що Лісан забрала приз міс Харизма розплдіника! Настільки харизматичних собак у нас більше немає! 

 

ЇЇ харизма та відмінно побудована анатомія зробила її свого часу фурією всіх виставок, які ми мали можливість відвідати! Лісан заходила в ринг і інші собаки вже просто переставали існувати, адже маючи два сильні козиря такі як відмінна зовнішність та неперевершена харизма - судді не могли встояти. Нажаль, час вніс свої корективи у вигляді спочатку ковіду, а потім повномасштабної війни. Потенціал Лісан був безмежний, а от умови навколо нас обмежували нас в такому прекрасному занятті як собачі шоу краси . 
Результати :

1)Dog Show Kherson in Ukraine

 WJC,Best Junior , Best of the Group -2 place!

 

2)Dog Show Chernihiv in Ukraine

WJC,Best Junior -1 place, Best of the Group -1 place, Best of the Best -2 place!

 

3)Dog Show Kiev in Ukraine

WJC,Best Junior -1 place, Best of the Group -4

 

4)Dog Show Odessa in Ukraine

WJC,Best Junior -1 place, Best of the Group - 2

 

5)Dog Show Chernihiv in Ukraine

WJC,Best Junior -1 place, Best of the Group -3 

 

6) Dog Show Boyarka in Ukraine

WJC
 

Registered ADBA|UKC
Link Online Ped

IMG_6507-2.jpg
1703673725306.jpeg

Історія родоводу LISAN

Del Manto Tex Mex (Br.)

father Dilara

( Del Manto Brazilian)

Як з'явилась Лісан? Я чітко розуміла, від яких кровних ліній повинна була придбати цуценя, але от саме рішення приймала достатньо довго. На початку весни я вела багато різних переписок щодо можливої купівлі цуценяти, але рішення остаточне продовжувало літати в повітрі. 

На своє день народження я вирішила, що варто закрити це питання та внести депозити на ще ненароджених цуценят( завжди так роблю, оскільки це гарантує перше право вибору, що для мене було дуже важливо). І ось, 18 травня зранку я стою у відділені банку та вношу два депозити на двух цуценят від різних пар. Забігаючи наперед, хочу зазначити, що в той період народились цуценята лише від однієї пари, де і була народжена вже моя Лісан. 
 

Сказати, що обирали Лісан ми всієї сім'єю, це не сказати нічого. Чомусь я не могла прийняти самостійно рішення та запросила на онлайн огляд членів своєї сім'ї та друзів. Відео всіх цуценят можна було знайти у всіх моїх друзів напевно. Мої друзі, які мали великий досвід в кінології також допомогали мені обирати, вираховуючи по відео градус вуглів та коментуючи, у кого з цуценят буде коротке плече. Все, обрали шоколадну суку, що називається всім селом. 

Йшов час. Мене постійно не покидали думки про Лісан. Я відчувала ,що внутрішньо я все ще залишаюсь неспокійною. Лісан була вільна в продажу і клієнт на неї також не знаходивсь. Одного ранку я прокидаюсь з чітким рішенням, що все йде не так. Мені потрібна інша собака. Телефоную в розплідник, запитую чи досі вільна ЛІсан, отриму позитивну відповідь. 
Все, спокій. Тепер до мого дому прямує особлива собака і я це відчуваю точно. Через декілька днів опублікували перші фото Лісан, я дуже була рада, що тепер це вже моя собака, оскільки на фото було особливе цуценята!

З тих пір я більше ніколи не залучала до вибору собак інших учасників, оскільки неважливо скільки досвіду за їх плечима. Важливо лише одне, ви повинні самостійно відчувати, що все робите вірно. Інколи доля має свої плани, потрібно просто трішки їй довіритись. 

Що ж, а тепер про батьків. Починаючи писати даний блок, хочеться висловити окрему радість, що мені  випала можливість особисто бачити багатьох предків данної красуні. Але всеодно, мене охоплює кожного разу смута, коли я розглядаю фото прадідусів та прабабусь і усвідомлюю, що я вже ніколи не зможу побачити цих собак на власні очі, оскільки вони десь там в США та Бразилії, так далеко від мене 

Логічно буде почати даний блок з батьків Лісан. Після шоу пітбулів в Італії , Неаполь , де я була запрошена як суддя в мене випала можливість відвідати декілька розплідників собак. Я навіть не думала гаяти час та швидко відправилась оглядати розплідники по місцю, а вже далі з великим нетерпінням купувала білети до Болонії. Там я мала забрати Gotcks Bellatrix яка була матір'ю Лісан, та яку я викупила згодом, після того як Лісан стала доросла.

Щож, першим для знайомства буде Del Manto Tex-Mex, котрий став батьком Лісан та відкрив для нас Бразильські лінії. 

Так-так, саме його я зустріла першим коли прибула до м. Болонія. Коли я зайшла до вигульної зони розплідника, мене зустрів великий пес з янтарно світлими очима та великою головою. Текс не розумів нічого на англійській, але це не заважало мені знайти з ним швидко комунікацію. Дуже добрий пес до незнайомих людей, який швидко йшов на контакт та хотів отримати за свій послуг як можна швидше їжу або мячик.
Кремезний великий пітбуль мав гарну будову, багато м'язів та надзвичайно особливі очі. Звичайно, я знала Текса і раніше, оскільки досліджувала простори інтернету та вже мала доньку Текса, котру привезла раніше на 2 роки - Лісан. Але зустрі особисто - це завжди інші емоції. 

Del Manto Arthas один з найтитулованіший пітбультер'єр в Бразилії. Складно навіть зараз відтворити всі його перемоги, котрі він здобув за період своєї кар'єри.

Звичайно, було б добре мати повний літопис його кар'єри, але це важко відслідкувати зараз та вимагає багато часу. 
 

При нагоді спробую обов'язково відтворити всю інформацію, адже хочеться, щоб пам'ять про собак не обмежувалась виключно гарними фото. 

42497033_1058823624296155_2708963266612166656_n.jpg

Grandfather Arthas

17349677_724332997745221_4056508817309899190_o.jpg

Коли йдеш на пошуки інформації про пращурів, особливо цінуєш прямі цитати власників або наближених людей, адже вони дозволяють сформувати більш повне враження про ситуацію. На просторах інтернету я знайшла пряму цитату власника Ленди: "Легенда, створена другом Jorge Silveira, незабаром внесок у нашу програму створення. Сука з відмінною конформацією та з добре збалансованим родоводом між традиційними лініями з наявністю собак, таких як Frisco, Mayday, тощо... Собаки з нашого розведення, на додаток до сильної присутності TNT, собака лінії Vegas, імпортована нами у 2006 році, а також великий Stallone друга творця  Ivanclayton de Menezes.. На додаток до нашої селекційної роботи, Legend має бути частиною проекту DM/NoFear собак для спорту Pit Gameness, у якому представлені такі звірі, як Marcelo Volponi, Bruno Mandelli e Ricardo "Zandor" Rodrigues. Ми дякуємо Matheus з нації Pit Gameness за те, що він надіслав нам цього чудового собаку."(с) Marcella Del Manto

Щоб зрозуміти пітбультер'єра, потрібно просто поглянути йому в очі. Там ви знайдете безмежну відданість і непохитну віру в свого власника.
(с) Річард Стреттон 

Важко переоцінити вклад кожної собаки, яку можна знайти в родоводі Лісан. Кожне покоління, кожен  представник породи  залишив після себе щось особливе, щось рідне та абсолютно неповторне. 

А я хочу нагадати, що ви можете переглянути найближчих родичів Лісан  на нашому сайті, а саме Gotck's Bellatrix, Seal Thor, Seal Katana

SEAL LISAN

Photos

Winter Photos Lisan