top of page

За що ми любимо американського пітбультерєра?

Краса пітбуля: розкриття переваг породи

Пітбулі часто сприймаються з побоюванням та негативними стереотипами, але справжні поціновувачі цієї породи знають, наскільки ці собаки можуть бути красивими та граційними. На прикладі фотографії Seal Lisan, давайте розглянемо, чому пітбулі заслуговують на наше захоплення.


SEAL Lisan (USA- Bra)

SEAL Lisan (USA- Bra)

Статура та м’язи


Пітбулі відомі своєю неперевершеною фізичною формою. М'язи цієї породи добре розвинені, що свідчить про їхню силу та витривалість. Вони мають потужний торс та сильні лапи, що надає їм впевненого та гордого вигляду. Це собаки, які поєднують у собі елегантність та атлетизм.

Наш розплідник Seal Kennel котрий плідно працює над створенням red nouse pitbull прагне отримувати собак, котрі відповідають виключно даним параметрам. Ви не знайдете у нас собак з тонкою кісткою та легкою будовою. Ми прагнемо зберегти відчуття сили , потужності та грації в наших собаках.

Шерсть та Колір


Шерсть пітбуля коротка та гладка, що додає їм доглянутого вигляду та робить їх простими у догляді. Кольорові варіації можуть бути найрізноманітнішими — від чисто білого до чорного, з усіма можливими відтінками між ними. Ця різноманітність робить кожного пітбуля унікальним. Ми віддаємо перевагу коричневим, рудим та палевим представникам породи. В нашому розпліднику ви не знайдете чорних собак ( можливо в майбутньому ми переглянемо наші погляди).


Seal Dilara - коричневий пітбуль з розплідника Seal Kennel


Білий пітбультер'єр SEAL Nola з розплідника SEAL Kennel


Seal Alpha з розплідника Seal Kennel

Виразність Морди

Пітбулі мають дуже виразну морду, яка відображає їхні емоції. Вони можуть виглядати одночасно серйозними та грайливими, що робить їх чарівними для тих, хто знайомий з їхнім характером. Очі пітбуля можуть бути справжніми дзеркалами душі, показуючи


Висновок

Пітбулі — це собаки, які здатні вразити своєю красою та грацією. Вони мають міцну статуру, виразні риси та багату палітру кольорів. Незважаючи на стереотипи, пітбулі можуть бути чудовими домашніми улюбленцями, які принесуть у ваше життя багато радості та любові.

Давайте подивимося на пітбулів з іншого боку та визнаємо їхню красу та відданість. Вони заслуговують на наше захоплення та повагу.6 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page