top of page

SEAL KIMA

Import from Italy

Bloodline: Inbreeding Miller's Divergent 1:2, Swogger's

"Кіма" була імпортована з Італії, і можна сміливо сказати, що вона представляє лінію чемпіонів та американську класику. Вся її родина складається з собак із видатною історією. Вона є цінним представником, і її кров є ексклюзивною. Схрещування в Італії, що породило Кіму, було здійснене спеціально для нашого розплідника, що дозволило нам отримати приплід цуценят не від нашого розплідника, але за програмою, про яку ми мріяли.

Кіма несе в собі крові Swogger'і, Miller's, Garner's та Lonzo. ЇЇ лінія представлена собаками середнього та менше середнього розміру. ЇЇ рідний дядько, Miller's Boogiqman (більше інформації про нього знайдете нижче), є однією з найтитулованіших собак у світі!  Родовід Кіми включає в себе стільки цінних представників породи, що здається, наче в моїх руках цілий магазин діамантів.

"Кіма" - це не лише  представник породи  чемпіонського роду, але й справжня атлет з неймовірною здатністю легко утримувати мускульну форму навіть без специфічного тренінгу. 
 

Кіма не проявляє надмірної зооагресії та ставиться терпимо  до інших собак, якщо її не чіпати. ЇЇ неперевершені якості та кровна лінія роблять Кіму чудовим доповненням до нашого розплідника. 

Registered ADBA
Link Online Ped

Історія родоводу Кіми

Miller's Divergent

mother Kima

( REAL DEAL CHOCOLATE, USA FLORIDA)

Матір Кіми MILLER'S DIVERGENT, також відома як Тріс, чудовий представник породи тер'єрного типу, проявляє великий ентузіазм і сильне бажання працювати. Її імпортували до Італії з американського розплідника Real Deal Chocolate, який, на жаль, вже не є активним.

Ця сука брала участь у програмі розведення лише двічі і зараз стерилізована та не може мати більше потомства. Перше розведення було з чудовим представником породи RED MACHINES BIM BAM BOM, ADBA CHAMPION. З цього спарування отримали чудових спортивних собак, які здобули призові місця в Італії, особливо в частині спортивних змагань. GCK'S ENTER THE NINJA народився з цього конкретного розведення, запам'ятайте цю собаку, ми ще повернемось до нього.

Друге розведення було проведено на моє прохання, оскільки це було моєю мрією. Коли я звернулася до власника Miller's Divergent aka Tris для отримання інформації і роз'яснень щодо планів нащадків, відповідь була нерадісною. Тріс останнім часом жила виключно як родинний улюбленець, і власник не мав наміру більше розмножувати її, оскільки займався іншою породою.

Ця інформація викликала сум у мене, але ми знайшли компроміс. Для того, щоб реалізувати дане розведення, за умовою мені потрібно придбати троє цуценят. Я згодилася навіть не замислюючись, оскільки розведення планувалося з сином Тріс ( той самий GCK'S ENTER THE NINJA) , який народився від її першого спарування, а отже був присутній інбридинг.

Це була моя можливість отримати цуценя з тісним інбридингом на Тріс (2:1) та отримати доступ до лінії Swoggers, яка завжди мене приваблювала своїми собаками, що відрізнялися надзвичайно розвиненою мускулатурою та компактним розміром. Незважаючи на те, що лінія Swoggers залишила глибокий слід в історії породи, представників цієї лінії, на жаль, дуже мало, оскільки розплідник Redcoat Kennels також давно припинив свою діяльність і залишився в історії.

Завжди є зірки, недосяжні для кожного власника розплідника. Завжди у кожного є свої улюблені кровні лінії, які манять їх вирушити на пошуки по всьому світу.

Я робила декілька спроб придбати вже дорослих собак, прямих нащадків Swogger's Gaia, але ці спроби були безуспішними. У цьому розведенні все склалося ідеально, оскільки кожна собака в родоводі несла в собі історію та гармонійно доповнювала родовід.

Доля працювала чудово, і ось так ми привітали наших Кіму, Венума та Зонду, всього за два дні до повномасштабної  війни в Україні.

Найтитулованіший пітбуль в світі 

Найтитулованіший пітбультер'єр в історії породи  Miller's Boogieman— наша гордість в родоводі, котрий доводиться рідним дядьком для Кіми. Проте, важливо зауважити, що успіх завжди взаємодія власника і собаки. Кожен власник виступає як провідник і ментор для своєї собаки, направляючи, навчаючи та виховуючи.

Отже, трішки історії. Наш найтитулованіший пітбультер'єр народився з великої старанності та глибокої експертизи розплідника REAL DEAL Chocolate (який вже закінчив свою діяльність ). Boogieman є прикладом відданості, працьовитості та просто прекрасним представником породи. Спільно зі своїм власником, він домагався неймовірних успіхів у світі пітбультер'єрів, визнаних не лише національними змаганнями, але й міжнародними.

Цей пес не лише мав гарні шоу досягнення, але й втілював в собі робочі якості та винятковий темперамент. Важливо пам'ятати, що кожен успішний пітбультер'єр — результат уважної роботи розплідника та власника над спільною метою.


Всі результати можна знайти на офіційній сторінці команди "No Team F.E.A.R", ми хочемо , щоб історія великих собак була доступна кожному.

71cca067aae9e72b5d31a1033e58bffd.jpeg

Видатний прадід
Maximu's Cuervo Gold

MAXIMUS KENNEL CUERVO GOLD - нині, ймовірно, є головним та одним із найбажаніших пращурів серед американських пітбультер'єрів в Польщі. Воно й не дивно, адже цей апбт дійсно зробив вагомий вклад в свій час.

Цінний представник терьерного типу середнього формату був як грім серед ясного неба на змагання по Weight Pulling.

 

Кожен поважаючий розплідник мріє про внесення цих вражаючих кровних ліній до своєї племінної програми для збагачення генетичного спадку.

 

Навіть після його відходу, спадщина MAXIMUS KENNEL CUERVO GOLD продовжує жити, і його крові залишаються дорогоцінним ресурсом для багатьох поколінь розплідників, які прагнуть отримувати високоякісних представників породи.

 

Його внесок у племінну програму залишиться неодмінною частиню історії породи, і його вплив буде відчуватися ще не на одному поколінні пітбулів.

Найважливіша риса пітбультер'єра - його вірність. Ця собака буде стояти поруч з вами в будь-якій ситуації, не зважаючи на умови.
(с) Річард Стреттон 

Важко переоцінити вклад кожної собаки, яку можна знайти в родоводі Кіми. Кожне покоління, кожен  представник породи  залишив після себе щось особливе, щось рідне та абсолютно неповторне. 

А я хочу нагадати, що ви можете переглянути найближчих родичів Кіми на нашому сайті, адже разом з Кімою ми привезли ще 2-х прекрасних пітбулів, а саме її рідну сестру Зонду та рідного брата Венума. 

SEAL KIMA

Photos

2 years

Результати досліджень

IMG_7909.jpg

Було проведено дослідження на дисплазію кульшових суглобів

 Результат HD:A, ED:0

Пояснення

Ми з радістю оголошуємо результати дослідження на дисплазію нашої Кіми! З великим задоволенням повідомляємо, що Кіма отримала найкращі можливі результати! Дослідження проводив кандидат біологічних наук Величко С.В. м.Київ.

tel. +38 (063) 582 68 69 WtsApp

Ukraine, Kyiv

bottom of page